12.6.16

Autorka

Mam na imię Milena, chociaż w internecie posługuję się nickiem Jill. Rok temu ukończyłam Hogwart i od tego czasu mogę zupełnie legalnie używać czarów. Mam małą, oswojoną smoczycę, na której od czasu do czasu ratuję świat. W wolnych chwilach lubię zabić wampira lub dwóch, szczególnie tych błyszczących, ale tylko wtedy, gdy Sauron nie obserwuje mnie z wieży. Czasem zgłaszam się na ochotnika do różnych konkursów, bo mam nadzieję, że dostanę jakiś chleb lub jagody.

A tak zupełnie poważnie, to założyłam bloga, aby dzielić się z Wami moją pasją do grafiki i książek. Szczególną miłością darzę wszelką fantastykę. Przeczytałam już sporo, ale wciąż jestem na głodzie i chcę więcej. 

Amatorko zajmuję się grafiką. Nie robię jakiś wybitnych prac, ale lubię to, co robię i sprawia mi to przyjemność. Od 2012 prowadzę Zaczarowane Szablony, gdzie pojawiło się już kilkadziesiąt szablonów. 

Lubię mówić, że w przyszłości zostanę dyktatorką całego świata, ale tylko dlatego, że nie mam pojęcia, kim chcę być. Myślałam nad bezpieczeństwem wewnętrznym, grafiką komputerową czy czymś związanym z dziennikarstwem, ale wciąż nie mogę się zdecydować.

Nałogowo słucham rapu, oglądam seriale i kupuję nowe odżywki do włosów. Czasem myślę, że zamiast technikum turystycznego powinnam wybrać fryzjerskie – w końcu przetestowałam na swojej głowie tyle zabiegów, że wiem o tej pracy niemal wszystko. 

Często znikam na kilka dni. Kiedy się denerwuję, wolę uciec, niż uprzykrzać życie innym, ale nie zawsze się udaje. Bywam nerwowa i gdy ktoś mi podpadnie, to długo chowam urazę. Staram się jednak panować nad sobą i z każdą kolejną przeżytą sytuacją jest coraz lepiej.

Możecie skontaktować się ze mną poprzez email: molepuma@gmail.com Sprawdzam go kilka razy w tygodniu.